Velký medvěd I LOVE YOU bílý 190 cm

Druh zvířátka
medvídci

• , zakoupeno v Moje děťátko

• Výborný materiál
    • Vystlaný tak, že se na něm dá spát.
    • Krásný výraz
    • Mazlivý
    • Obrovský

Skvělý způsob jak požádat přítelkyni o ruku. Je to náš "Zásnubní medvěd". Mám problém ji od medvěda nyní odtrhnout, spí s ním i v noci. Doporučuji. :) Pavel

Velikost
190 cm
Druh zvířátka
medvídci

Velký plyšový medvídek 190 cm je vhodný jako dárek pro každou příležitost.  K dodání v béžové barvě.  Velký plyšový medvěd 190 cm je vyroben z měkké plyše vysoké kvality.

Medvídek měří 190 cm od nataženého ucha k natažené špičce nohy, opticky má velikost 170 cm  Samozřejmostí je možnost vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodů.

Veškeré výrobky, které prodáváme pochází z EU a mají certifikace pro EU.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Moje děťátko

• Výborný materiál
    • Vystlaný tak, že se na něm dá spát.
    • Krásný výraz
    • Mazlivý