SpongeBob V BRÝLÍCH 15 cm

Věk od
3 let
Zvukové

• , zakoupeno v Maxíkovy hračky

Hračka udělala radost vnučce. Spokojenost vnučky udělala radost mně.

• , zakoupeno v Maxíkovy hračky

• Pěkný, kvalitně zpracovaný.
    • --

Spokojenost

• , zakoupeno v Maxíkovy hračky

• Jemný mikroplyš, velikost tak akorát, propracovaná výšivka obličeje.

Moc pěkný, doporučuji.

Věk od
3 let
Zvukové

SpongeBob plyš 15 cm Se šišatým míčem

SpongeBob je hlavní hrdina stejnojmenného animovaného filmu, který je mořskou houbou se svérázným humorem a probíjí se spoustou nečekaných zápletek. Kolem má vždy některého ze svých přátel.

Tentokrát jsou postavičky ušity z jemného materiálu a mohou se stát příjemnými malými mazlíky.

V následujících produktech je v nabídce postavička:

Hvězdice Patrik

Sépiják

Šnek Gary

Mr.Krab

Plankton

Vyberte svému dítku veselou postavičku z filmu SpongeBob!

Vhodné pro děti od 3 let

• Materiál: jemný plyš obsahuje polyester
  • Rozměry: 15 cm

• , zakoupeno v Maxíkovy hračky

Hračka udělala radost vnučce. Spokojenost vnučky udělala radost mně.

• , zakoupeno v Maxíkovy hračky

• Pěkný, kvalitně zpracovaný.
    • --

Spokojenost

• , zakoupeno v Maxíkovy hračky

• Jemný mikroplyš, velikost tak akorát, propracovaná výšivka obličeje.

Moc pěkný, doporučuji.

• , zakoupeno v Obchod Hraček

• Tihle plyšáci dětskou duši určitě potěší. Zpracování je poctivé, pokud můžu na první pohled hodnotit.

Dětem se určitě pod stromkem budou líbit. Sotva jsem je vybalil, hned to bylo jasný. Koupil jsem verzi s křídly a s brýlemi.

• , zakoupeno v Hracky kobližek

• Kvalita zpracování (koupil jsem sice toho v pruhovaném pyžamu,
    • ale předpokládám, že kvalitativně na tom budou stejně)

Sháněl jsem tohoto plyšáka pro syna, který je televizní postavou posedlý. Narážel jsem ale jen buď na velké a drahé nebo zase malé jako přívěšek na klíče. Zprvu mi i těch 15 cm nepřipadalo optimálních, ale po rozbalení jsem byl nadšen. Kvalita zpracování výborná, detaily oblyčeje vyšívané (žádný potisk). Cena odpovídající.

• , zakoupeno v Zóna značek

• Je super, bude se líbit každému :-)

15 cm není moc, ale na hraní je to akorát. Vcelku kvalitní zpracování. Doporučuji .

• , zakoupeno v 7toys

• materiál chytá na sebe prach atd...

jinak hezky udělané

• , zakoupeno v 7toys

• hezká pozornos
    • vyšší cena o proti velikosti

přijatelné