Pes Benny malý

pro kluky a holky
Věk od
3 let

• , zakoupeno v JUCHOO

Pejsek je moc hezký, ale příště bych raději zvolila toho většího.

• , zakoupeno v Hračky pro Tebe

Správný měkoučký pejsek jako náš jezevčík.

Krásná,kvalitní měkoučká hračka pro nejmenší-doporučuji

Plyšová hračka

• Rozměry: 22 cm
  • Věk: 3+

Jmenuji se Benny.

Když se rozeběhnu, nic mě nezastaví. Moje ouška vlají s větrem a já jsem šťastný, že budu zase první. Milui sport, zábavu a volnost.

• Původ: mám temperament v krvi. Jsem Ital s velkým srdcem.
  • Velikost: 22 cm
  • Věk: 3+

• , zakoupeno v JUCHOO

Pejsek je moc hezký, ale příště bych raději zvolila toho většího.

• , zakoupeno v Hračky pro Tebe

Správný měkoučký pejsek jako náš jezevčík.

Krásná,kvalitní měkoučká hračka pro nejmenší-doporučuji

• , zakoupeno v Mrakyhraček

Kupuji hračky této značky a jsem moc spokojená, dětmi oblíbené, bez nich se neusne a nikam nejede. Mohu doporučit.

• Moc hezký.
    • POZOR!!! Je mnohem menší, než chybně avizovaných 36 cm.

Chtěl jsem pro syna mazlíka na spaní do postele, avšak dodaný plyšák je spíš přerostlá klíčenka.
    Cena za velikost 22 cm asi odpovídá, ale kdybych věděl, že je takhle malý, nekoupil bych ho :-(

• , zakoupeno v feedo.cz

• veselý, hezký

mazlík

• , zakoupeno v EasyToys

• hezká hračka pro malé děti

byla jsem spokojená