Ovečka Shaun v tričku I love Ewe

zvířátka

• , zakoupeno v 4kids.cz

• První nákup.
  • , zakoupeno v Nejbaby

Příjemná, měkká do ručičky.

• , zakoupeno v Maxíkovy hračky

Líbila se mi hračka a splnila moje očekávání.

Série
3 let
Typ
zvířátka

Ovečka Shaun v tričku I Love Ewe

Koho Shaun miluje? Nápisem na tričku křičí do celého světa jméno Ewe. Má snad ve svém stádě nový kus? Kdepak. Tato měkká plyšová ovečka si ráda hraje se slovy a vyznává vzkaz právě vám.

• Výška figurky: cca 24 cm
  • Není vhodné pro děti mladší 3 let

Čištění: Omývat vlhkým hadříkem s mýdlovou vodou.

• , zakoupeno v 4kids.cz

• První nákup.
  • , zakoupeno v Nejbaby

Příjemná, měkká do ručičky.

• , zakoupeno v Maxíkovy hračky

Líbila se mi hračka a splnila moje očekávání.

• podle známé pohádky pro děti (nebo i pro dospělé)
    • super měkoučká
    • pro kluka i pro holku
    • velice dobrá cena
    • roztomilá
    • dobré zpracování
    • vůbec nic

Moc doporučuji tuto krásnou ovečku Shaun jako plyšáčka, protože jedná se o dokonalou hračku jak pro menší, tak také pro větší dítě. Podobnou jsem si musela také pořídit, protože těm jejím velkým očkám se nedá odolat, že si to také myslíte? Hračka je jedna z novějších typů, předtím neměla žádné tričko, ale díky němu je prostě ještě více cool. Ovečku jsem si prohlížela a jak jsem ohmatávala, tak fakt se dobře s ní mazlí, je super na omak. Je totiž z takového měkkého materiálu. Navíc je ovečka dobře ohebná, dítě si dokonale vyhraje. Na této hračce se mně líbí, že vypadá přesně jako z pohádek, je pouze černobílá, má vykulené oči, plápolající ouška a vtipné nožičky.