Lumpin Kočka Angelique střední

3 let
Určení
pro kluky a holky

• , zakoupeno v Modadeti.cz

KOČKA MÁ NAKŘIVO NAŠITOU NOHU, JE TO DOST VIDĚT...A PRAVÁ TVÁŘIČKA JE VĚTŠÍ A ŠPIČATĚJŠÍ NEŽ TA LEVÁ...DOCELA MI TYTO VADY VADÍ.

• pěkné provedení
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Kočka z příjemného materiálu,jen jí po dvou dnech téměř upadla hlava,musela jsem přišívat,což je trochu zklamání,hračku má syn(8měsíců)a ten jí těžko poničil:-)

Věk od
3 let
Určení
pro kluky a holky

Plyšová kočička Angelique je parádní plyšová dekorace, kterou si zamilují nejen děti. Plyšová kočička Angelique je parádní plyšová dekorace, kterou si zamilují nejen děti. Patří do kolekce plyšových kamarádů Lumpin. Každý kamarád má sůvj vlastní příběh.

Charakter kočky Angelique:

Jmenuji se Angelique. Jsem kočka všech salónů každou svou tlapkou. Vím, co je krása, vkus a elegance. Jsem inspirací pro všechny kámošky, co chtějí být "cool".

• Původ: Jsem Pařížanka. S kámoškami se nejraději procházíme po Champs-Elysées.
  • Velikost: 36 cm
  • Vhodné pro děti: 3+

• , zakoupeno v Modadeti.cz

• pěkné provedení

má uzounké přední pacičky

• , zakoupeno v MALL.CZ

Bude to dárek k 1. narozeninám. Výrobky této značky jsou na omak příjemné a určené těm nejmenším. Kupovala jsem na doporučení známých.